Заказать котенка

ברוכים הבאים לאתר הרשמי של בית גידול לגזע קורניש רקס בישראל רישום CFA

Fancy Rex cattery
Eng
Heb

ברוכים הבאים לאתר הרשמי של בית גידול לגזע קורניש רקס בישראל רישום CFA

Fancy Rex cattery
על גזע
קורניש רקס הוא חתולים אלגנטי חינני בעל יופי מיוחד, מראה קריזמטי שובבי לעיתים נראה מפתיע כאילו חתול שהגיע אלינו מכוכב זר : מבט עיניים גדולות מהפנט , אזניים ענקיות, גוף רזה עם רגליים ארוכות וזנב דק! הם מפורסמים בין הגזעים האחרים בזכות פרוות משי גלים מענגים, כמו תלתלי שרבוט-נס שנוצר על ידי הטבע עצמו! האוזניים הגדולות, והעיניים העצומות, הפתוחות, מזכירות גמדים פנטסטיים.
גזע החתולים קורניש רקס אידיאלי לאנשים שאוהבים חתולים אנרגטיים, סקרנים ותוססים - קל לחנך אותם, אוהבים ללמוד טריקים חדשים, לשחק עם טיזרים או סתם לנמנם על ברכיו של הבעלים.
קורניש הוא החתול המתאים ביותר לתנאים עירוניים, שכן הוא אינו דורש טיפול מיוחד, אפילו אדם ללא ניסיון בטיפול בחתולים יתמודד עם זה: בתהליך של שפיכת הצמר שלהם הוא כמעט בלתי מורגש בבית ובבגדים, צמר קצר מייצר פחות אלרגנים מאשר בגזעים אחרים.
החתולים שלנו בלעדיים בישראל מכיוון שהם משלבים את קווי הגזע הטובים ביותר ברוסיה, בלארוס ואמריקה, משתתפים בתערוכות בינלאומיות ויש להם ציונים ופרסים מצוינים.
על ידי רכישת חתלתול האליטה שלנו, אתה יכול להיות בטוח כי המשפחה שלך יהיה בן לוויה בריא, פעיל וחיבה, אשר אופי קל להתאהב בך, ללא ספק לקשט ולהוסיף אנרגיה מאושרת לבית שלך.
קורניצרקס הוא חתול גמיש ואלגנטי בגודל קטן עד בינוני, מכוסה בצמר עדין כמו משי, הדומה למגע לקטיפה גלית-שנחשבת למוטציה גנטית.
חינני הם חתולים סקרנים ניידים מאוד עם רמה גבוהה מאוד של אינטליגנציה ופעילות. כאשר קורניש לא משחק, קופץ או מטפס, הוא אוהב להיות ליטף על ברכיו של אחד מבני המשפחה, מה שהופך אותם לחתולים טיפוליים מצוינים. רקס קורניש שובב והרפתקני אוהב לעתים קרובות לשחק ולרוץ עם חיות מחמד אחרות, ובדרך כלל נשאר חתלתול לאורך כל חייו. חתול מאוזן חיבה עם מזג עדין כי יהיה להירגע עם הכלב המשפחתי, חתולים אחרים וילדים, ורוצה לבלות הרבה זמן במגע עם בני אדם היא בחירה חכמה עבור משפחות עם ילדים וחיות מחמד אחרות.
החתול הזה תמיד רוצה להיות במקום שבו מתרחשת הפעולה, והם כמעט כלבים ברצונם להשתתף בכל פעילות שמתרחשת סביבם, בין אם הם מוזמנים ובין אם לאו. ניתן להתאמה ואינטליגנטית מאוד, החתול הזה משתלב בקלות בדינמיקה המשתנה של בית משפחתי גדול וצפוף עם חיות מחמד מרובות.רקס קורניש חברותי הוא בדרך כלל חתול בריא עם "גרגור" מתוק, אשר משתוקק ללמוד משהו חדש והוא תמיד מוכן לאתגר. ב רקס קורניש יכול להיות הרבה צבעים שונים ודפוסים של צמר: שחור, לבן, שחור ולבן, שוקולד, אדום, כחול, pointovye, וכו ' רכישת חתול כזה אתה ב = Webret לוויה עליזה, אשר יוצא דופן שלה, יופי יוצא דופן של המראה יהיה לקשט את הבית שלך ולמלא אותו עם אנרגיה חיובית!
רוצה חתלתול
Fancy rex " cattery-משתלה מונופונית של קורניש רקס בישראל!
אנא מלא את הפרטים שלך, כמו גם לתאר בקצרה את בקשתך (ציין את ארץ המגורים שלך, אם אתה מייצג את המשתלה, ציין את השם) ואנו בהחלט ליצור איתך קשר
היתרונות של גזע
על ידי רכישת רקס קורניש תוכלו למצוא את היופי המדהים של בן לוויה נעים, שובב וחיבה, אשר אופי קל להתאהב עם כל בני המשפחה בשל היתרונות הרבים שלה
מראה מדהים
נראה כי חתולים קלים חינניים מפתיעים עם המראה האקסצנטרי שלהם ובאותו הזמן האריסטוקרטי. אוזניים גדולות, מוגדרות היטב, ועיניים ענקיות, פתוחות לרווחה, גורמות לקורניש רקס להיראות כמו שדונים מהאגדות
1
חיובי ואנרגיה
קורניש רקס גזע של חתולים הוא אידיאלי עבור אנשים שאוהבים חתולים אנרגטיים, סקרנים ותוססים - הם בקלות להשאיל את עצמם לחינוך, כמו ללמוד טריקים חדשים, בשמחה לשחק לתפוס, כמו לצוד עכברים צעצוע, לרוץ על פיסות נייר מקומטות ולהביא" טרף " לבעלים.
2
חתול חבר
רקס קורניש הוא לא רק חתול לוויה, אלא גם מטפל אנרגיה נפלא! מחקרים מראים כי תקשורת קבועה ומשחקים עם חיות מחמד חיוניים לאדם. הם מורידים את רמות הכולסטרול, מנרמל את לחץ הדם, לעזור להיפטר דיכאון וחרדה.
3
טיפול פשוט
קורניש הוא החתול המתאים ביותר לתנאים עירוניים, שכן הוא אינו דורש טיפול מיוחד, אפילו אדם ללא ניסיון בטיפול בחתולים יכול להתמודד עם זה: הם כמעט לא לשפוך, המעיל שלהם הוא בלתי נראה בבית ועל הבגדים
4
קווי גזע בלעדיים
"Fancy Rex" cattery משתלה מונופונית של קורניש רקס (CFA( הוא הגזע הנדיר ביותר בישראל. החתולים שלנו בלעדיים בישראל מכיוון שהם משלבים את קווי הגזע הטובים ביותר ברוסיה, בלארוס ואמריקה, משתתפים בתערוכות בינלאומיות ויש להם ציונים ופרסים מצוינים
5
בריאות טובה
למרות המראה השברירי שלהם, רקס קורניש נבדלים על ידי בריאות מעולה ואריכות ימים - מ 15 עד 20 שנים6
החתולים שלנו
שאלות ותשובות
סקרן לגבי מקורו של הגזע?
במחוז קורנוול ב -21 ביולי 1950, ההיסטוריה של גזע חדש של חתולים החלה להיווצר. בגלל גחמה של הטבע, חתול בריטי טיפוסי קצר שיער נולד בין הרגיל הופיע חתלתול מתולתל. בעלת החווה, שבה גדל תלתל צעיר, החליטה כי אין צורך לתת לו להפיץ את הגנים שלו: החתול הוחלט לסרס. הודות לווטרינר ששכנע את גברת אניסמור לצאת מהמהלך והפנה אותה לקבלה על ידי הגנטיקאי ד "ר א.ק. ג' וד והמגדלת ב ' סטילינג-ווב, היא קיבלה את ההחלטה. הם זיהו את המוטציה כמבטיחה, ויעצו למארחת החתול לנסות להביא את הגזע החדש. נינה אניסמור ניסתה לגזע רקס. הניסיון התברר כמוצלח למחצה, ובאמצע שנות ה -50 של המאה הקודמת, כל בעלי החיים שהתקבלו הורדמו, למעט החתול של פולדהיו. הוא נרכש על ידי ב ' סטירלינג-ווב, והוא גילה לעולם זן חדש, המוכר באנגליה ב-1967, במקביל, שני חתלתולים שחייבו את מוצאם לחווה של נינה אניסמור, נסעו ממולדתם לארצות הברית, ונכדתו של קליבונקר, למורן קאב, העניקה לעולם את קורניש רקס, שהפאר את הגזע. השושלות האמריקאיות והבריטיות התפתחו עם כמה הבדלים: בסופו של דבר, קורניש רקס אמריקאי ארוך רגליים מתולתל הוכרה על ידי CFA בשנת 1962.
למה אני צריך לקנות חיית קורנישרקס דווקא בבית גידול שלך?
על ידי רכישת חתלתול האליטה שלנו, אתה יכול להיות בטוח כי המשפחה שלך יהיה בן לוויה בריא, פעיל וחיבה, אשר אופי קל להתאהב בך, ובוודאי לקשט ולהוסיף אנרגיה מאושרת לבית שלך. רקס קורניש יוצר קשר מושלם עם כל אחד מבני המשפחה, חבר נהדר לילדים. הגורים גדלים עם טיפול ותשומת לב רבה, נשמרים בתנאים מצוינים, מורגלים במלואם למגש, למגש ולאוכל יבש. הם עוזבים את הבית בגיל לא לפני 3 חודשים, לאחר חיסון כפול. החתולים שלנו יש גורים לא יותר מ 1 פעם בשנה, כי זה הזמן שנדרש עבור החתול להתאושש מן הצאצאים הקודמים ואת הבריאות של הגורים מובטחת.
המקצועיות של המשתלה מסופקת על ידי ניסיון והכשרה בקורסים מיוחדים
מדוע החתלתול מועבר לא לפני 3 חודשים? אני רוצה חודש…
אנחנו לא מעבירים את הגורים מוקדם יותר, כי אנחנו מתחייבים לספק לך חתלתול בריא מבחינה נפשית ופיזיולוגית מובחרת, עם מערכת חיסון חזקה, מורגל למגש, לאחר סירוס וחיסונים-זה מושגת רק בגיל לא לפני 3 חודשים. בעלי חיים שאינם בעלי חיים מועברים רק למשתלות מומלצות מאושרות.
איזה טיפול נדרש עבור רקס קורניש?
קורניש רקס הוא החתול המתאים ביותר לתנאים עירוניים, שכן הוא אינו דורש טיפול מיוחד, אפילו אדם ללא ניסיון בטיפול בחתולים יכול להתמודד עם זה: הם כמעט לא לשפוך, המעיל שלהם הוא בלתי נראה בבית ועל הבגדים. שיער קצר וגלי של רקס, המורכב מעיל תחתון אחד, ללא שאר השיער, אינו דורש טיפול מיוחד. זה מספיק פעמיים בשבוע כדי לסרק אותו עם מברשת, בהכרח עם טבעי, לא זיפים מלאכותיים או לנגב את כיסוי הצמר עם סמרטוט זמש. לשטוף את החיה צריך להיות לא יותר מפעם בחודש, כדי לא לייבש את העור ואת המעיל, מלטף את החתול רק בכיוון של צמיחת המעיל. שים לב כי האוזניים של החתול לא לקבל מים. אתה לא יכול לייבש קורניש עם מייבש שיער. להאכיל את רקס קורניש הוא הטוב ביותר או מזון טבעי, שהוכן במיוחד עבורו על פי המלצת תזונאי, או מזון מוכן סופר פרמיה בכיתה. כדי לתת לכף מראה חינני ומטופח, כמו גם כדי להגן על אנשים ובעלי חיים אחרים מפני שריטות מקריות בלתי נמנעות, מומלץ לחתוך את הטפרים שלהם בערך פעם בחודש. הצורך החשוב של רקס קורניש הוא לשחק עם המארח. חתולים אלה ממציאים כל הזמן משחקים מצחיקים חדשים ומבקשים מהבעלים לקחת חלק בהם. אינטליגנציה גבוהה היא הסיבה העיקרית לכך שהחתולים האלה אינם עצמאיים כמו האחרים, וזקוקים לבעלים כחבר. קורניש רקס הוא אידיאלי עבור אלה המחפשים לא חתול "אשר הולך בכוחות עצמו", אבל בעל חיים המבקש להיות הבעלים של חבר וחבר מלא של המשפחה.
אילו מחלות אופייניות לגזע?
הוא האמין כי רקס קורניש אינם נוטים למחלות תורשתיות, ובאופן כללי, הם חולים מעט ויש להם חסינות מעולה. טמפרטורת הגוף הרגילה של רקס קורניש היא מעט גבוהה יותר מאשר חתולים אחרים, והוא 38.5 C. כל מחלה ניתן לקבוע על ידי עליית הטמפרטורה. מחלות שעלולות להתרחש הן: הצטננות של דרכי הנשימה העליונות, מחלות גסטרואינטסטינליות, אורוליתיאזיס ודלקת שלפוחית השתן. הטיפול הוא אך ורק על פי המלצת הווטרינר.
מה צריך לרכוש עבור התוכן של רקס קורניש?
השירותים האידיאליים עבור רקס קורניש יהיה שירותים סגורים, אבל להיות חתולים חכמים, הם מתרגלים בקלות לשירותים מכל סוג שהוא. כדי לפשט את הטיפול, אתה יכול להשתמש בשירותים אוטומטיים. המילוי צריך להיות נבחר בנפרד מילוי גוש היטב מבטל ריחות ומתאים לכל סוגי השירותים. קערות עדיף לבחור קרמיקה על הרגליים גומי, כך שהם לא להחליק על הרצפה. הם ידידותיים לסביבה וקל לניקוי. מקום שינה נפרד-חובה. באופן אידיאלי, זה צריך להיות מבודד פינה חמה, מוגן מכל הצדדים מפני רעש ואור, שבו רקס קורניש יכול לנוח בשקט.
זה צריך להיות מותקן גם במקום נוח, ועל מנת למשוך תשומת לב אליו, מומלץ לשפשף קצת עם דשא החתול (מנטה). שתי קומות או שלוש קומות הם האטרקטיביים ביותר עבור cornishreks, כמו cornish יכול לא רק בעזרתו להיפטר השכבה הישנה של הטופר, אלא גם לטפס על זה, לשחק.
Cornishreks מאוד אוהב לשחק עם אנשים, ולכן, לאחר רכישת זוג מתגרה \ מנופף ומשחקים פשוטים בעזרתם, לתת הנאה רבה חיית המחמד ואת עצמך. קורניש בשמחה רץ עבור כדור קטן או כל צעצוע clockwork.
מהו תקן גזע רקס קורניש (CFA)?
התיאור של רקס קורניש שונה מגזעי חתולים אחרים עם מעיל גלי רך במיוחד וסוג ספציפי. באופן בלתי צפוי כבד וחם כאשר נגע חתול. כל קווי המתאר מעוקלים בצורה חלקה
הראש קטן יחסית, בצורת ביצה. באורך שליש יותר מרוחב. הפרופיל הוא שתי קשתות קמורות קלות. המצח מעוגל, המעבר לאף הוא אפילו או בינוני מסומן. הלוע באזור כריות הוויבריס מסומן, מתחדד מעט, מעוגל. בפנים מלאים ובפרופיל, לראש יש קווים מעוקלים מעט, המעניקים לו קווי מתאר סגלגלים. האף "רומי" עם גבנון, עם גב גבוה, אורכו הוא שליש מהאורך הכולל של הראש. קצה האף והסנטר נמצאים באותו קו אנכי. עצמות הלחיים גבוהות, לא בולטות, אבל בולטות, כמו מסותתות, השפתיים יבשות, צמודות לחניכיים. הסנטר חזק, מפותח היטב.
העיניים הן בגודל בינוני עד גדול, בצורת אליפסה, נוטה מעט כלפי מעלה. רוחב העין המלאה בנפרד. הצבע צריך להיות ברור, אינטנסיבי, ומתאים לצבע המעיל.
האוזניים מונחות כך שהן ממשיכות את קווי הטריז. גדולים, גבוהים וישרים, נותנים את הרושם של ערניים.
גודל הגוף והגפיים הוא קטן עד בינוני, גוף ארוך, לא בצורת צינור, כלוב הצלעות והצדדים הם שריריים וכבדים ביחס לגוף. עצם החזה בולטת, יוצרת שדרית בולטת. הגב מקושת באופן טבעי, כאשר פלג הגוף התחתון (קו הבטן והמפשעה) חוזר על קו העיקול של הגב. הכתפיים מפותחות היטב, עגולות וגדולות, שריריות. הרגליים גבוהות מאוד, רזות. הירכיים שריריות, כבדות ביחס לגוף. החתול נראה גבוה. הרגליים אלגנטיות, כמעט סגלגלות.
הזנב ארוך ודק, מתחדד באופן שווה לכיוון הקצה, גמיש מאוד ונייד.
המעיל קצר, רך, עדין, משיי, סמיך יחסית וצפוף. הוא נטול שיער סמיך וגס. שוכב בגלים אחידים, צמוד, מכוון מהחלק העליון של הראש לאורך הגב, בצדדים ובירכיים עד קצה הזנב. גודל ועומק הגלים משתנים למדי. צמר על החלק התחתון של הצוואר, החזה הוא קצר וגלי.
צבע לובו
חסרונות
- קו שיער נסוג.
- צמר ארוך מדי.
- מרקם צמר לא מבוטא.
- אוזניים נטועות נמוך.
- מבנה רופף של הלוע.
פסילה
- מבנה גוף שמנמן וכבד.
- קשר או זנב שגוי. קינקים ופגמים בזנב
- מספר לא נכון של בהונות.
- כל שערות גדולות או אחרות.
- כל סימן של צליעה בחלק האחורי.
מעבר.
אסור לחצות את רקס הקורניש עם גזעים אחרים

גורי חתולים
אתה יכול לקנות חתלתול האליטה שלנו רק בהזמנה מראש.
גורים מועברים לבעלים חדשים לא לפני 3.5-4 חודשים לאחר החיסון והסירוס. הגורים אינם מסורסים, ניתן לרכוש בגידול רק במשתלות מוכרות, על פי שיקול דעתו של המגדל ובהתאם לתנאי ההתחייבויות החוזיות ליצרני המלונה ולגורי המלונה של Fancy rex.
רוצה חתלתול
רקס קורניש הוא חבר!
קורניש רקס-חתול אנרגטי, אינטליגנטי ושובב יוצר קשר מושלם עם כל בני המשפחה, חבר נהדר לילדים!
גלריית תמונות
Slabitker Irina +972-544-978-687
Kormilitsyn Alexey +972-526-220-071
Fancyrex.isra@gmail.com
Made on
Tilda